• Akıllı Çözümler İçin Veri Bilimi

    Tractus Teknoloji, verileri toplar, analiz için dönüştürür, analitik algoritmalar çalıştırır ve kritik bulguları kullanarak görselleştirmeler hazırlar.
    BİZE ULAŞIN
  • Geleceğinizi yeniden inşa edin

    Tractus Teknoloji, yenilikçi teknolojilerle geleceğinizi yeniden inşa ediyor. Tractus, veri bilimi, yapay zeka, iş zekası çözümleri ve veri analitiğinde uzmanlaşmıştır.
    BİZE ULAŞIN

Kurumlar için veri bilimi yoluyla dijital dönüşümün kilidini açın

Tractus, veri bilimi, iş zekası çözümleri ve veri analitiği danışmanlığında uzmanlaşmıştır. Kurumsal şirketlerin büyük veri analitiği ve görselleştirmesine yardımcı olarak zamanında daha iyi kararlar almasına yardımcı oluyoruz.

Şirketinizi güçlendirmek ve şirketinizi teknolojinin ön saflarına taşımak için yapay zeka çözümleri sunuyoruz. TractusAI, şirketinize sayısız Büyük Veri ve Yapay Zeka çözümü sunar.

Tractus Teknoloji olarak çeşitli alanlarda farklı ihtiyaçlara yönelik derin öğrenme tabanlı nesne ve yüz algılama sistemleri geliştiriyoruz.

Tractus Veri Analiz platformu, analitik stratejilerinizi modern, standart ve entegre bir platformla basitleştirmenizi sağlar.

İş Ortaklarımız

Elektronik Müşterinizi Tanıyın (eKYC)

Tractus eKYC, müşteri edinim sürecinizi kolaylaştıran, tüm yasal süreçlerle uyumlu, sahtekarlığı azaltan ve gerekli tüm hizmetleri tek bir çatıda sunan Elektronik Müşterini Tanı (Electronic Know Your Customer- eKYC) ürünüdür.

ÜRÜNLERİMİZİ KEŞFEDİN