Hakkımızda

Tractus Teknoloji'nin teknik ekibi, bilime dayalı yenilikler üretmek için hem Ar-Ge hem de dağıtım aşamalarında değerli veri odaklı projeleriniz üzerinde işbirliğine hevesle açıktır. Verilerinize dokunalım ve kaotik ve rekabetçi iş ortamında ihtiyaç duyduğunuz şeyleri geçmişinizi, bugününüzü ve geleceğinizi gösterelim.

Vizyonumuz
Büyüme yolunuzu bizimle tasarlayın
Dünyanın zorlayıcı karmaşasını basitleştirmek için, verinin sınırsız formlarını kullanarak, müşterilerimizin  bugün için çözümü imkansız görünen problemlerini yarın yapılabilir hale getirmek.

Misyonumuz
Bir çözüm olarak Veri Bilimi
Müşterilerimizin verilerini maksimum güvenlikle işleyerek, stratejik karar noktalarında kendilerine destek olacak ürün ve hizmetler sunmak üzere, uzman kadromuz ile büyük veri, yapay zeka, makine öğrenmesi, derin öğrenme yöntemlerini en son yazılım teknolojileri ile entegre ederek uygulamak.

Kültürümüz
Work hard, play harder
Tractus olarak kültürümüz şirketimizin temelidir. Uzmanların rehberliğinde çalışan dinamik, genç ve yenilikçi bir ekibe sahibiz. Tractus, çalışanlarına yaratıcılık için ilham verici ve stressiz bir ortam sağlar.

Tractus'un
arkasındaki kişiler

cuneyit-kandasoglu-picture

Cüneyit Kandaşoğlu

Kurucu

{% trans "As Tractus, our culture is the foundation of our company. We have the right mix of young and dynamic employees who can think innovative under the guidance of experts. Tractus provides a stress-free environment for creativity in every engagement we do." %}

Şenol Kurt-picture
Şenol Kurt
Veri Bilimi Uzmanı

Uçak mühendisliğinden mezun ve MBA sahibi. İşletme alanında doktora programına devam etmektedir. Doğal dil işleme, makine öğrenmesi ve derin öğrenme alanlarında çalışmaktadır

Erkut Alakuş-picture
Erkut Alakuş
Veri Mühendisi

Erkut Alakuş, Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. 4 yıllık tecrübesi ile Tractus'ta Veri Mühendisi olarak çalışmaktadır.

Hüseyin Duman-picture
Hüseyin Duman
Veri Bilimi Uzmanı

Hüseyin Duman Bilkent Üniversitesi’nden Elektrik Elektronik Mühendisliği lisans ve Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji yüksek lisans derecelerine sahiptir. 8 yıllık Ar-Ge tecrübesi ile Tractus’ta Veri Bilimci olarak çalışmaktadır. Çeşitli makine öğrenmesi ve derin öğrenme tekniklerini kullanarak verilerle oynamaktan keyif alır.

Akansel Akyol-picture
Akansel Akyol
Veri Bilimi Uzmanı

Akansel Akyol, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Bilgisayarla Görme, Derin Öğrenme, Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi konularında deneyim sahibidir. İşletmelerin kolay ve yenilikçi bir şekilde hayata geçirebilecekleri çeşitli veri teknolojileri ve yöntemleri ile sorunları çözmeye odaklanmaktadır.

Mustafa Badıllı-picture
Mustafa Badıllı
Yazılım Mühendisi

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Tractus'ta Yazılım Mühendisi olarak çalışmaktadır.

Zeynep Balıbek-picture
Zeynep Balıbek
UI/UX Tasarımcısı

Zeynep Balıbek, Bilkent Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu. Mobil arayüzler (web, iOS, Android) konusunda uzmanlaşmış, sertifikalı UI/UX tasarımcısıdır. İnsan merkezli inovasyon ve tasarım düşüncesiyle ürünler üretiyor.

Daniyal Admaney-picture
Daniyal Admaney
UI/UX Geliştirici

Bilkent Üniversitesi Bilgi Sistemleri ve Teknoloji Bölümü'nden mezun olan Daniyal Admaney, Tractus'ta UI/UX Geliştiricisidir. Farklı platformlar için kullanıcı odaklı, estetik açıdan hoş ve yüksek oranda kullanılabilir arayüzler tasarlamak ve geliştirmek amacındadır. Şu anda Google Sertifikalı UX Tasarımcısı olma yolunda ilerliyor.

Sebih Taşkıran-picture
Sebih Taşkıran
Veri Bilimi Uzmanı

Sebih Taşkıran, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü'nden 2020 yılında birincilikle mezun oldu. İstatistiksel veri analizi ve makine öğrenimi konusunda yetenekleri ile Tractus'ta Veri Bilimi Uzmanı olarak çalışmaktadır..

Ömer Batır-picture
Ömer Batır
Veri Bilimi Uzmanı

Ömer Batır, Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Hacettepe Üniversitesi Veri ve Bilgi Mühendisliği alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Tractus'ta Veri Bilimci olarak çalışmaktadır.

Merve Nur Ersoy-picture
Merve Nur Ersoy
Veri Bilimi Uzmanı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İstatistik bölümünden mezun oldu. İstatistiksel veri analizi ve modellemesi konusundaki yetenekleri ile Tractus'ta Veri Bilimi Uzmanı olarak çalışmaktadır.