Hakkımızda

Tractus Teknoloji'nin teknik ekibi, bilime dayalı yenilikler üretmek için hem Ar-Ge hem de dağıtım aşamalarında değerli veri odaklı projeleriniz üzerinde işbirliğine hevesle açıktır. Verilerinize dokunalım ve kaotik ve rekabetçi iş ortamında ihtiyaç duyduğunuz şeyleri geçmişinizi, bugününüzü ve geleceğinizi gösterelim.

Our Vision
Büyüme yolunuzu bizimle tasarlayın
Dünyanın zorlayıcı karmaşasını basitleştirmek için, verinin sınırsız formlarını kullanarak, müşterilerimizin  bugün için çözümü imkansız görünen problemlerini yarın yapılabilir hale getirmek.

Our Mission
Bir çözüm olarak Veri Bilimi
Müşterilerimizin verilerini maksimum güvenlikle işleyerek, stratejik karar noktalarında kendilerine destek olacak ürün ve hizmetler sunmak üzere, uzman kadromuz ile büyük veri, yapay zeka, makine öğrenmesi, derin öğrenme yöntemlerini en son yazılım teknolojileri ile entegre ederek uygulamak.

Kültürümüz
Work hard, play harder
Tractus olarak kültürümüz şirketimizin temelidir. Uzmanların rehberliğinde çalışan dinamik, genç ve yenilikçi bir ekibe sahibiz. Tractus, çalışanlarına yaratıcılık için ilham verici ve stressiz bir ortam sağlar.

Tractus'un
arkasındaki kişiler

cuneyit-kandasoglu-picture

Cüneyit Kandaşoğlu

Kurucu

Tractus olarak kültürümüz şirketimizin temelidir. Uzmanların rehberliğinde çalışan dinamik, genç ve yenilikçi bir ekibe sahibiz. Tractus, çalışanlarına yaratıcılık için ilham verici ve stressiz bir ortam sağlar.

Emine Yalçın-picture
Emine Yalçın
Proje Yöneticisi

Emine Yalçın, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. IT, mühendislik ve yönetim alanlarında 10 yıllık deneyime sahiptir. Ayrıca PMI'nin PMP sertifikasına sahip Proje Yöneticisi sertifikasına sahiptir ve şu anda çevik projelerde Scrum Master olarak çalışmaktadır. Projenin ilerlemesini denetler ve işte gerekli ayarlamaları yapar.

Erkut Alakuş-picture
Erkut Alakuş
Veri Mühendisi

Erkut Alakuş, Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. 4 yıllık tecrübesi ile Tractus'ta Veri Mühendisi olarak çalışmaktadır.

Akansel Akyol-picture
Akansel Akyol
Veri Bilimi Uzmanı

Akansel Akyol, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Bilgisayarla Görme, Derin Öğrenme, Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi konularında deneyim sahibidir. İşletmelerin kolay ve yenilikçi bir şekilde hayata geçirebilecekleri çeşitli veri teknolojileri ve yöntemleri ile sorunları çözmeye odaklanmaktadır.

Mustafa Badıllı-picture
Mustafa Badıllı
Yazılım Mühendisi

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Halen Tractus'ta Yazılım Mühendisi olarak çalışmaktadır.

Zeynep Balıbek-picture
Zeynep Balıbek
UI/UX Tasarımcısı

Zeynep Balıbek, Bilkent Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu. Mobil arayüzler (web, iOS, Android) konusunda uzmanlaşmış, sertifikalı UI/UX tasarımcısıdır. İnsan merkezli inovasyon ve tasarım düşüncesiyle ürünler üretiyor.

Daniyal Admaney-picture
Daniyal Admaney
UI/UX Geliştirici

Bilkent Üniversitesi Bilgi Sistemleri ve Teknoloji Bölümü'nden mezun olan Daniyal Admaney, Tractus'ta UI/UX Geliştiricisidir. Farklı platformlar için kullanıcı odaklı, estetik açıdan hoş ve yüksek oranda kullanılabilir arayüzler tasarlamak ve geliştirmek amacındadır. Şu anda Google Sertifikalı UX Tasarımcısı olma yolunda ilerliyor.